Złe traktowanie przez partnera po urodzeniu synka

Dzień dobry mam taki problem. Mój nażyczony od kąd urodził się nam syn czyli prawie 8 miesięcy, zaczoł mnie żle traktować. Mówi że nie nadaje się do niczego wyzywa od różnych, woli spędzać czas z kolegą niż ze mną. W pacy potrafi siedzierć od rana do 21. nie pomaga mi nawet przy synku:(... Czy ten związek można jeszcze uratować prosze o pomoc:( załamana

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji. Nie jest możliwe odgadnąć, jak potoczą się losy Państwa związku, jakie decyzje będziecie podejmować i czy Wasza relacja poprawi się. Z pewnością wymagałoby to gotowości do pracy nad zmianą Was obojga. Zachęcam abyście oboje z narzeczonym skorzystali z pomocy psychologicznej dla par. Wobec braku chęci, gotowości partnera - może Pani skorzystać z pomocy terapeutycznej także indywidualnie, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, Centrum Praw Kobiet itp.

Pozdrawiam!