Złe widzenie po operacji usunięcia zaćmy

Miesiąc temu miałam operację usunięcia zaćmy. Następnego dnia miałam repozycje soczewki. Tydzien temu skonczylam kropic oczy wg zalecen okulisty, na wizycie przekazalam dr że widzę jak przez kroplę wody, wokół świateł pojawiają się aureole, czyje czaeem oiwczenie a czasem klucie w oczodole . Okulisrka orzepisala mi okulary -0,75 a ja nie widzę ani z bliska ani z daleka dobrze i powiedziała ze jej rola się konczy i mam przyjsc za rok . Czy isc do innego okulista czy takie widzenie

Aleksander Ropielewski

Na pewno należy zasięgnąć porady u innego okulisty, ponieważ nie została ustalona przycyzna zaburzeń wzroku, a możliwe, że uda się pomóc.