Złe widzenie po operacji zaćmy

Jestem po operacji zaćmy tylnej. Tydzień po stwierdzono, że została mi zaćma. Lekarz prowadzący mówił najpierw, że musiał zostawić kawałek starej soczewki żeby sztuczna sie nie utopiła, potem o czyszczeniu szyby z jednej strony, że nie było możliwości tego zrobić odrazu. Do tego doszły torbiele. Poprawka laserem po 2 miesiącach. Minęły 3 od operacji a ja nadal źle widzę -na szaro, brak ostrośći. Lekarz twraz mówi, że to wina mojego mózgu. Czy mówił i mówi prawdę? Co zrobić - nie mogę pracować

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się konsultacyjnie do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.