Złe wyniki CRP a zdrowa dieta

Dzieńdobry dostałam ostatnio wyniki crp 9,83 wynik jest zły podobno oznacza to odpłynieńcie wód czym to jest spowodowane może zle sie odrzywiam prosze napisać

Witam,
CRP jest to stężenie białka we krwi, które pokazuje nam stopień ogniska zapalnego w organizmie i może być związane ze złym odżywianiem. Faktycznie 9,83 jest na górnej granicy normy, która wynosi 10. Proponuję konsultacje z lekarzem rodzinnym aby zlecił dodatkowe badania.
Beyer-Wygońska Sylwia

Witam. Najlepiej wybrać się na konsultacje do lekarza rodzinnego i wykonać dodatkowe badania. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska