Złe wyniki krwi: OB i żelazo

Witam moja mama ma 41 lat i zle wyniki krwi ob 60 i 40 zelazo co to moze byc mam sie martwic ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wybiórczo podane wyniki bez podania cech klinicznych, objawów, chorób przewlekłych, itd. nic nie wnosi. Na podstawie samych badań nie można postawić żadnego rozpoznania, ani sugerować potencjalnie istniejących patologii. Wyniki powinny zostać skonsultowane z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.