Złe wyniki wątroby u alkoholiczki

Dzień dobry. Jestem alkoholiczką, Mam złe wyniki wątroby jest powiększona.Niestety kiedy nie piję to nie śpię całą noc , a w dzień bolą mnie wszystkie kości i brzuch, wtedy pomaga mi piwo.Chciałam brać melatoninę, ale wyczytałam, że przy niewydolności wątroby nie mogę brać.Proszę mi napisać jak sobie dać samemu radę i przestać pić.Wizyta u lekarza nie wchodzi w grę bo nikt nie wie ,że piję i po mnie nie widać.Pozdrawiam i czekam na pomoc Elżbieta

Witam... zmartwił mnie Pani list. W odpowiedzi niestety będzie przykro i ostro. Zeby ktokolwiek mógł Pani pomóc, najpierw Pani musi na to pozwolić! Jeżeli wizyta u lekarza lub terapeuty w poradni odwykowej nie wchodzi w grę, to wszyscy jesteśmy wobec Pani uporu bezradni. Pierwszym krokiem do wyleczenia z uzależnienia, od alkoholu, jest uznanie własnej BEZSILNOSCI i BEZRADNOSCI wobec nałogu. Jeżeli uważa Pani, że da Pani sobie radę - proszę próbować nikogo o nic nie pytając. Im więcej energii zainwestuje Pani w nonsensowne opieranie się przed pójściem do lekarza, tym trudniej będzie Pani pomóc (czas robi swoje, a "najmłodsza" Pani nie jest!). Proszę więc "pójść po rozum do głowy" i skorzystać z pomocy poradni odwykowej lub - jeśli Pani łatwie -j lekarza rodzinnego. Wierzę w Pani zdrowy rozsądek. Pozdrawiam