Zlecenie echa serca płodu w 13. tygodniu ciąży

witam, mam pytanie, w 13 tygodniu mialam badania prenatalne, wszystko jest w porzadku, z badan krwi wyszlo ze Przezierność karkowa miesci sie w normie, ale zlecono mi echo serca plodu do tego. czy to oznacza ze moje dziecko ma wade serca, czy moze byc chore????? kazano mi tez oznaczyc AFP.czekam na wynik katarzyna O

Aleksander Ropielewski

Proszę poczekać do czasu wyniku badania echo serca. Do tego czasu nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.