Zlewne poty, kołatanie serca i zawroty głowy po urodzeniu dziecka

po urodzeniu córki (02.2014) jest mi gorąco i oblewają mnie zimne poty na twarzy, plecach, karku (czasami kołatanie serca, zawroty głowy); często wpadam na różne przedmioty tak jakbym nie odmierzała odległości a oprócz tego mam problem z bólami kręgosłupa (odcinek piersiowy i lędźwiowy - miałam zzo). Ciągle jestem śpiąca i zmęczona. Rozpoczęłam leczenie u endokrynologa-ginekologa ale objawy nie ustąpiły dlatego proszę mi poradzić do jakiego lekarza powinnam iść (tarczyca ok)

Jeśli tarczyca OK. warto wykonać pełną morfologię, pomierzyć kilkakrotnie ciśnienie tętnicze w domu i udać się do kardiologa a w drugiej kolejności do neurologa. Pozdrawiam