Złogi w obrębie wątroby a możliwe następstwa

Dzisiaj osteopata stwierdzi u mnie złogi na wątrobie,wątroba śle pracuje.Przyczyną jest moja praca,pracuję z dziećmi i jest to spowodowane siedzeniem na małych krzesełkach i ucisk wątroby.pomimo diety ma bardzo wysoki cholesterol 280.W jaki sposób ratować moją wątrobę

To bardzo niejednoznaczne rozpoznania (osteopata to paramedyk) - złogi na wątrobie nie występują (mogą być w drogach żółciowych, pęcherzyku żółciowym). Aby ewidentnie rozpoznać złogi w drogach żółciowych wystarczające jest wykonanie USG jamy brzusznej. Na pewno takie złogi nie powstają na skutek ucisku wątroby, to niemożliwe. A dieta w przypadku wysokich poziomów cholesterolu (trzeba też uwzględnić ich frakcje i przygotowanie do badania) czasami jest niewystarczająca i trzeba zastosować farmakoterapię. Najlepiej, aby z Pani problemami skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.