Złość męża na wieść o kontaktach żony z dorosłymi dziećmi

witam i prosze o pomoc , mamy dorosle dzieci, mój maz twierdzi ze mnie kocha , ale jak dowie sie ze utrzymuję kontakt z dziecmi wpada w szał, wyglada to tak jak by gto były tylko moje dzieci a nie nasze wspólne, zawsze tak było, uwaza ze wszystko nalezy sie jemu , moja uwaga , pomoc, chce byc zawsze wcentrum uwagi, jezeli zrobie jakis prezent dzieciom bez straty z budżetu domowego, robi awanture, był alkocholikiem.pomocy.pozdrawiam

Niezależnie od tego jednak jak wygląda szał Pani męża wygląda na to, że Potrzebuje on konsultacji ze specjalistą (najlepiej doświadczonym w problemach alkoholowych psychologiem lub psychiatrą). Oczywiście najpierw musi zobaczyć problem w swoim zachowaniu. Obawiam się jednak, że może mieć Pani wielką trudność w przekonaniu go do poszukania pomocy. Jeśli wcześniej uczestniczył w jakiegokolwiek rodzaju terapii związanej z problemem alkoholowym, to można spróbować odnieść się do tamtych doświadczeń (alkoholicy na początku też zwykle nie dostrzegają problemu związanego z piciem).
Jeśli natomiast Pani działania nie dadzą oczekiwanego rezultatu, to sugeruję zając się sobą. Nikt nie ma prawa ograniczać Pani prawa do kontaktu z dziećmi. A Pani samej i Pani potrzebom także należy się uwaga.

http://www.gabinetzmian.pl