ZNN a złośliwy zespół neuroleptyczny

Witam przez 3 lata brałam madopar na zespół niespokojnych nóg (ZNN) i niewiele mi już teraz pomagał więc go odstawiłam 2 tygodnie temu od 2dni boli mnie w okolicach barku i ramienia a właściwie cała prawa strona. Czy może to być złośliwy zespół neuroleptyczny? Czy to możliwe, że po odstawieniu leku na ZNN pojawił się u mnie złośliwy zespół neuroleptyczny albo jakaś inna dolegliwość związana z odstawieniem silnych leków? Próbowałam czytać ulotkę madoparu i też opinie w internecie, ale nigdzie nie znalazłam informacji, że przy odstawieniu tego leku po leczeniu ZNN pojawiają się tego typu objawy jak u mnie. Co o tym wszystkim myśleć? Czy powinnam natychmiast udać się z moimi problemami do lekarza czy może lepiej będzie jeśli chwilę przeczekam i zobaczę jak się będzie rozwijała sytuacja? Z góry dziekuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Złośliwy zespół poneuroloeptyczny przebiega inaczej. Być może to objawy po odstawieniu Madoparu (powinno się to robić stopniowo) a najprawdopodobniej ból nie związany z leczeniem.