Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zły nastrój po zażyciu Luivacu podanego przez laryngologa

Witam! Dlaczego po zażyciu Luivacu podanego przez laryngologa czuję się tak podle, że ledwo żyje? Wcześniejsze 2 szczepionki domięśniowe spowodowały u mnie potworne dolegliwości dlatego nie decyduję na ponowne szczepienie. Dlaczego laryngolog podaje mi leki bez uzgodnienia ze mną? Czy pędzlowanie gardła gencjaną ma sens w moim przypadku kiedy to po przebytej anginie pozostała zalegająca ropa w migdałach! Czy udzielanie korepetycji dzieciom klas I-III (bliski kontakt) to przyczyna chorób gardła?
KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu

Chrapanie u dzieci

Chrapanie kojarzymy przede wszystkim z dorosłymi mężczyznami. A co jeśli dzieciaki chrapią? Do kogo zgłosić się w takiej sytuacji? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Twoje migdały to prawdopodobnie były do usunięcia jeszcze przed wojną, żartuję.. Czemu tego nie zrobiłeś? Szczepionki w tym wieku, bez wymazów i bez wykluczenia istniejącej choroby reumatycznej to błąd. Każda szczepionka może zaostrzyć chorobę reumatyczną.Nie w każdej szczepionce są drobnoustroje, które Ciebie gnębią. Najpierw wymaz, potem szczepionka! Zmień lekarza. Nie zganiaj na dzieci.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy