Zły wynik EKG i grzyby Candidau chorega na łuszczycowe zapalenie stawów i POChP

chor na łusz zap staw ,POCP, niedokr w lip -zły wynik z EKG nie stwier zaw dost rozwol dost wiel ilości-,lek tem37,--3 tyg temu dostał rozwol (czarna woda-6 dni- do dziś wys tem przy podaw pyral powyż 38 w trakcie tego rozwol wezwałam lekar w wyniku był cordida dał lek myślałam że to jest przyczyna lecz tem jest nadal jest bardzo słaby nic go nie boli wynik z posiewu nieliczne ilości tego grzyba ma zrob tom kom. morfol.usg,wykl zapal. płuc gastro kolonos boleriozę
KOBIETA ponad rok temu

Jeśli mogę prosić, to niech Pani jeszcze raz zada pytanie, bez używania skrótów. Jest ono bardzo nieczytelnie napisane.