Zmaganie się z dużym bólem lewego kolana od ponad 5. lat

Witam.Mam 22 lata i od ponad 5 lat zmagam się z dużym bólem lewego kolana. Ból jest po boku kolana oraz pod rzepką. Rehabilitacje nic nie pomogły. Otrzymywałem również zastrzyki, które pomogły tylko na tydzień. Pod kolanem ma torbiel Bakera. Na zdjęciu USG widoczne są pęknięcia na łękotkach i ślad po wodzie na rzepce. Badania u reumatologa wykluczyły reumatyzm. Chciałbym się dowiedzieć czym może być spowodowany ból i w jaki sposób mogę się go pozbyć? Byłem już u 4 ortopedów i żaden mi nie pomógł

Witam,
Zapoznając sie z Pana przypadkiem oczywistym jest fakt ze wymaga Pan pilnej artroskopii stawu kolanowego !!! Nie sądzę aby inne leczenie przyniosło poprawę.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia