Zmarszczka w wieku 13 lat? To możliwe?

Witam :)) To zabrzmi dziwnie, ale mam 13 lat i na mojej twarzy, konkretnie na czole, pojawiła się duża zmarszczka. Słyszałam, że dzieje się tak przez używanie kosmetyków, czyli po prostu przez make-up. Nie robię sobie dużego makijażu, tak naprawdę prawie w ogóle go nie robię, ale codziennie używam pudru. Czy w moim wieku istnieje prawdopodobieństwo, że przez puder mogła mi się zrobić ta zmarszczka? Proszę o odpowiedź. Załamana
13 LAT ponad rok temu

Nie ma takiej możliwości. Być może zmarszczka, która Pani zaobserwowała jest zmarszczką mimiczna wynikającą z żywej mimiki twarzy (marszczenie czoła, podnoszenie brwi w zdziwieniu itp.). Proszę stosować kosmetyki o działaniu nawilżającym dobrane do potrzeb Pani cery.

Pozdrawiam