Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmarszczki mimiczne pod oczami u 21-latki

Mam 21 lat i okropną skórę pod oczami, mianowicie zmarszczki mimiczne, które pomimo wielu prób zakrycia ich makijażem, są pod nim jeszcze bardziej widoczne, gdyż produkty kosmetyczne 'rolują' się w zagłębieniach. Pomimo regularnego nawilzania kremami, skóra w tym miejscu jest sucha oraz zasiniona. Jakim zabiegom kosmetycznym moglabym się poddać? Jest to mój ogromny kompleks, nie chce ciągle myśleć o tym jak to mnie postarza i wygląda nieestetycznie. Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Najlepiej udać się do gabinetu medycyny estetycznej - w zależności od głębokości oraz zasięgu zmarszczek specjalista zaleci Pani najlepsze rozwiązania ( obecnie jest ich kilka na rynku ).

0

Potrzebna jest diagnoza, która może nastąpić tylko po zobaczeniu Pani. Zmarszczki mimiczne w tej okolicy można próbować likwidować toksyną botulinową ale być może wchodzą w rachubę również inne metody bo okolica należy do trudnych. Proszę się zdiagnozowac w gabinecie medycyny estetycznej.

0

Zalecam konsultację u doświadczonego lekarza zajmujacego się medycyną estetyczną. Jest kilka metod, które wpływaja na poprawienie stanu skóry w okolicach oczu. Po dokładnym obejrzeniu lekarz wybierze najlepsza dla Pani.

0

Witam proszę pomyśleć o konsultacji u lekarza medycyny estetycznej ,mamy zabiegi na zasinienia i zmarszczki z mezoterapią , kwasem hialuronowym np. light eyes, dark circle solution. Po obejrzeniu stanu skóry dobiera się takie zabiegi indywidualnie.. Zabiegami kosmetycznymi nie usunie Pani cieni pod oczami i zmarszczek.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy