Zmarszczki u 28-latka a zabiegi kosmetyczne

Witam jestem młodym mężczyzną lat 28 i okropne zmarszczki najgorsa jest bruzda tzw lwia zmarszczka i poziome 3 zmarszczki na calym czole i mam pytanie co by państwo by ,mi polecili botox kwas hialuronowy czy coś innego

Botoks spowoduje brak pogłębiania się zmarszczek, natomiast kwas hialuronowy wypełni już istniejące. Jednak konieczna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej - lekarz oceni stan Pana skóry i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej- po dokładnym obejrzeniu Pana cery specjalista zaproponuje odpowiedni zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.