Zmarszczki wokół oczu u 19-latki

Zmarszczki w wieku 19 lat. Mam problem z ogromnymi zmarszczkami wokół oczu. Czy to normalne? Powinnam stosować kremy przeciwzmarszczkowe ? Na razie stosuje kremy silnie nawilżające i nic, bez zmian. Okolice oczu są bardzo suche i te zmarszczki... Stosowałam różne kremy z różnych firm.

Witam,
zmarszczki w okolicy oczu w Pani wieku nie powinny występować.Ciężko jednak ustosunkować się nie widząc tych zmian.Jeżeli ma Pani zyczenie proszę przesłać fotografie wymienionych zmian.Wówczas podpowiem co może Pani zrobić.
pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę o wysłanie dobrej jakości zdjęć na adres alaskowska@arsestetica.pl.
Po ich analizie postaram się Pani pomóc.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry,

Podstawą jest odpowiednie nawilżenie skóry okolic oczu, jest to niezbędne, aby procesy regeneracyjne mogły zachodzić. Polecam mezoterapię mikroigłową lub igłową - nawilży ona skórę, pobudzi ją do regeneracji, syntezy kolagenu i elastyny, rezultatem czego będzie spłycenie i likwidacja zmarszczek.