Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmęczenie a trądzik na plecach

Witam, mój problem jest nastepnujący od 2 miesięcy nieustannie czuje sie zmęczony, razem z tym zmęczeniem pojawił sie trądzik na plecach(nigdy nie miałem) biała plamka na paznokciu, potem doszło brak motywacji/zniechęcenie(pewnie przez zmęczenie) robiłem morfologie(pełna),elektrolity,profil tarczycy watrobowy,witb12,ferrytyne,żelazo, wszystko ok. Co mogło by powodować te objawy?Brałem magnez(300jonów),wapń,kompleks wit z gr b(miesiac dzień w dzień) i nic. Może Cynk? Dziekuje.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Test na krew utajoną w kale

Czy wiesz, na czym polega test na krew utajoną w kale? Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, obejrzyj nasz filmik. Lek. Łukasz Dubielecki opowiada o tym badaniu.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy