Zmęczenie, apatia, agresja i myśli samobójcze a borelioza

Witam serdecznie!Moja zona od kilku miesiecy zle sie czuje(brak snu,zmeczenie,apatia,agresja,mysli samobojcze)i twierdzi,ze ma borelioze.Faktem jest,ze badanie western blot wykazalo przeciwciala,ale z tego co wiem nie jest to jednoznaczne z choroba.Dlatego uwazam,ze to depresja.Sam nie wiem co o tym myslec.Z tego co wiem to objawy sa podobne.Co powinienem zrobic?

Witam,

Pana zaniepokojenie, wydaje mi się jak najbardziej uzasadnione, możliwe, że Żona faktycznie cierpi na zaburzenia depresyjne. Proszę jak najszybciej skontaktować się z psychiatrą /psychologiem i porozmawiać o sytuacji, którą Pan opisuje.
Obawiam się, że bez pomocy specjalistów nie będzie Pan mógł pomóc Żonie.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl

Witam serdecznie,

W takiej sytuacji powinien Pan spróbować nakłonić żonę do pójścia na konsultację do psychoterapeuty. Ten może przekierować żonę do współpracującego z nim psychiatrą, jeśli będzie takie wskazanie.
Z Pana opisu wynika, że żona może cierpieć na depresję - w takiej sytuacji wskazana byłaby psychoterapia i farmakoterapia.

Anna Mochnaczewska
psychoterapeuta

www.anna-mochnaczewska.bloog.pl