Zmęczenie, bóle w okolicach serca, uczucie zaciskania gardła i osłabienie po wejściu do dobrze ogrzanego pomieszczenia

Jestem osobą znerwicowaną i może dlatego odczuwam przy jeździe rowerem leciutko pod górę brak siły. Po przejściu 4 km jestem zmęczona przez 1,5 godz. Odczuwam tez niewielkie bóle w okolicach serca, czasem uczucie zaciskania gardła. Do tego ostatnio przy wejściu do dobrze ogrzanego pomieszczenia,a na dworzu było -16stC zrobiło mi się przez chwile słabo. Kiedyś tak reagowałam przy temperaturze - 25 i więcej.Teraz odczuwam -15. Na razie nie zapowiadają mrozu ,czy powinnam iść z tym do lekarza?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem, chociaż z opisu wnioskuję, że istotne może byc podłoże psychogenne Pani dolegliwości.