Zmęczenie, bolesność głowy a problemy z pamięcią

W. mam 46 lat i spore problemy z pamięcią i koncentracją. Nie pamiętam w zasadzie nic od dzieciństwa po dzień dzisiejszy. Nie wiem gdzie byłam na wycieczce, urlopie, w którym roku umarli teściowie, w którym kierunku jechać do danego miejsca, nie posiadam wspomnień ze szkoły, studiów czy z prac. Te wspomnienia, które posiadam pozbawione są zupełnie zabarwienia emocjonalnego , tak jak oglądane zdjęcia. Mam codzienne bóle głowy, częste migreny - brak zmian na rezonansie głowy. Jestem stale zmączona

Proszę zgłosić się d lekarza POZ i wykonać podstawowe badania z oznaczeniem hormonów tarczycy i poziomu wit B12 i inne w zależności od potrzeby. Specjalista na podstawie szczegółów dotyczących Pani dolegliwości, wyniku badania oraz wykonanych badań oceni gdzie może leżeć problem i do jakiego specjalisty powinna się Pani udać.
Niezależnie proponuję konsultację psychiatryczną w kierunku depresji.