Zmęczenie, bolesność żołądka a okres

Czy mogą być to objawy PMS? Ostatnio mam problemy z żołądkiem, często mi się odbija, ciężko mi się wyróżnić za to częściej sikam. Jestem szybko zmęczona, czasem boli mnie głowa. Bywa że w pewnej chwili robię się strasznie słaba. Oprócz tego bolą mnie piersi, na początku sądziłam że to z powodu stanika ale zaczęłam brać kapsułki z witamina B6/B12 i boli o wiele mniej. Do tego jakby nie odczuwam potrzeby siku tylko czuje wtedy jakby leżało mi coś ciężkiego na podbrzuszu. Za 5 dni mam okres.

Piotr Pilarski

Mało prawdopodobne aby było to PMS. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego. Mogą to być objawy zapalenia układu moczowego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć.