Zmęczenie, brak apetytu a uderzenia gorąca z tyłu głowy

Witam, mam 21 lat i od jakiegoś czasu, dokładnie od 2 miesięcy, mam uderzenia gorąca z tylu głowy, uczucie jakby miała za chwile czaszka pęknąć od środka, strasznie to boli. Półtorej tygodnia temu przewróciłam się na plecy i uderzyłam głową w ziemie dość mocno, miałam małego guza i od tamtego czasu ból z tyłu głowy i napady gorąca nasiliły się. Ogólnie czuje się cały czas zmęczona, nie mam apetytu, mam chęci ale nie czuję sił. Proszę o rady co mam zrobić i do jakiego lekarza się skierować.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności radze zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego, który przeprowadzi badanie, także neurologiczne i zadecyduje o dalszym postępowaniu. Być może konieczne będą dalsze badania np. rtg kręgosłupa. Nie napisała też Pani czy po upadku wykonała TK głowy? lub inne badanie?
Pozdrawiam