Zmęczenie, brak apetytu i częste mdłości a prawdopodobieństwo nerwicy

Witam Mam 32 lata i nie wiem już co mam robić. Od kilku tygodni już nie mam apetytu. Jem na siłę. Jestem ciągle zmęczony i osłabiony. Często mam takie uczucie jakbym miał coś w gardle albo jakby jedzenie się cofało. I ogólnie dziwne uczucie w przełyku i żoładku, Oraz częste mdłości. Miałem robione badania: morfologia , crp , ob , mocz , kolonoskopia i wszystko w normie. Lekarz odprawia mnie z kwitkiem mówiąc że to nerwica. Ostatnie 10 miesięcy były dla mnie trudne. Proszę o pomoc.

Witam,
jeżeli w ostatnim czasie miał Pan dużo stresu oraz lekarz wykluczył przyczyny somatyczne proszę zgłosić się do psychologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam.

Psychologia

Jeśli Pana objawy nie mają podłoża choroby somatycznej to warto byłoby skorzystać z sugestii lekarza i skontaktować się z psychiatrą w celu dalszej diagnozy w kierunku nerwicy. Jeśli Pana objawy okażą się nerwicą to psychoterapia i farmakoterapia mogłaby poprawić Pana jakość życia, dlatego tez polecam zgłosić się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego lub skorzystać z oferty któregoś z prywatnych gabinetów.