Zmęczenie, brak sił i stany podgorączkowe

Witam, od ponad 2 lat jestem ciągle zmęczony, nigdy nie czuję się pełen sił, stany podgorączkowe pojawiają się i znikają, infekcje górnych dróg oddechowych, antybiotyki niby pomagają, ale po 1-2 tyg znowu czuję się chory, ciągle odkrztuszam bezbarwną wydzielinę, szczególnie po gorącym napoju, palę 1/2 paczki dziennie, to chyba nie dużo, najbardziej mnie martwi to ciągłe zmęczenie bez przyczyny, zawroty głowy, zaburzenia myślenia,pamięci,lek.rodzinny rozkłada ręce, ob,tsh,crp, w normie. Co robić?

Witam
Objawy, które Pan opisuje zwykle towarzyszą nerwicy.
Warto jednak sprawdzić przyczynę odkrztuszania.
Najbezpieczniejszą metodą leczenia nerwicy i związanych
z nią zaburzeń jest psychoterapia. Podczas psychoterapii
leczy się nie tylko objawy choroby ale również dociera się
do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie