Zmęczenie, brak siły i energii u 36-letniej kobiety

Kobieta 36 lat. Ciągle odczuwam zmęczenie, brakuje mi siły i energii. Bardzo puchną mi nogi, są b. ciężkie. Odczuwam też ból i suchość w oczach, nosie i gardle, tracę głos, gdy więcej mówię. Powieki są opuchnięte, zwłaszcza po nocy. Nie mogę się na niczym skoncentrować. Paznokcie nie rosną i kruszą się. Na twarzy zmarszczki. Co to może być za choroba? Czy brak jakiegoś hormonu. H.tarczycy są w porządku. Zespół Sigrena wykluczony. Proszę o poradę jakie badania powinnam zrobić? Gdzie się udać?

Można zastosować witaminę A, C, D i E w dużej dawce. Warto też zrobic badania w kierunku kolagenoz innych niz zespół Sjogrena. Nie pisze pani, w jaki sposób wykluczono ta chorobę.