Zmęczenie i badania gospodarki hormonalnej

Witam. Odkąd pamiętam mam problem z wagą, nieważne co zrobię waga spada o max 1-2 kg i później wszystko się zatrzymuje. Byłem u lekarza i kazał mi zrobić badania tarczycy bo u mnie to rodzinę. Jednak tarczyca w porządku. Endokrynolog powiedział, żeby zbadał gospodarke hormonalną, bo tu może leżeć przyczyna. Dodam, że dodatkowo od kilku lat mam problem ze snem. Nawet jak jestem bardzo zmęczony to kilka godzinzasypiam, budzę się w nocy. I moje pytania jakie hormony zbadać? (Wiem, że kortyzol.)

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli wystepuja tego typu problemy ze snem warto jest udac się do pracowni polisomnograficznej i lekarza neurologa, po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzieć. a jaka jest masa ciała? wzrost?