Zmęczenie i brak anergii

Mam 37 lat. Jestem osobą homoseksualną, jednak od kilku lat nie jestem w związku, ciągle odczuwane zmęczenie oraz brak energii sprawiły, że sfera seksualna w moim życiu przestała istnieć. Z drugiej strony odczuwam z tego powodu dyskomfort, wewnętrzne napięcie, że to kara za moją orientację seksualną. Gdzie szukać pomocy.

Warto zgłosić się do psychologa i podjąć diagnostykę, a w razie potrzeby psychoterapię. Specjalista pomoże Panu zrozumieć i przepracować głębsze, emocjonalne i osobowościowe przyczyny apatii. Zleci także konsultację seksuologiczną, jeśli będzie to wskazane.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
Zachęcam do poznania źródła swojego zachowania. Może w tym pomóc spotkanie z psychoterapeutą. Specjalista pozwoli spojrzeć na problem z nieco szerszej perspektywy i czerpać więcej satysfakcji z relacji.
Pozdrawiam
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl