Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmęczenie i brak koncentracji u młodej osoby

Witam, Od około roku ciągle czuję się zmęczony, nie mogę się nad niczym skoncentrować, brakuje mi energii. Wcześniej byłem pełen energii, a teraz po prostu nic mi sie nie chce. Jaka może być tego przyczyna? Dodam że biorę Propranolol i EsstntialeForte - mam powiększoną śledzionę (pół roku temu również wątrobę, ale już wróciła do normy), podwyższone ciśnienie w żyle wrotnej, podwyższony poziom bilirubiny (lekarze nie wyjaśnili z jakiego powodu). Powinienem wykonać jakieś dodatkowe badania?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Zagrożenie AH1N1

AH1N1 to nazwa wirusa świńskiej grypy. Jest niebezpieczny szczep, może nawet wywołać epidemię. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zagrożeniu, jakie stwarza AH1N1.

Zmęczenie ma wiele przyczyn. U młodej osoby zaczalbym od kiedy bez cukrów prostych. Probiotykow i może leczenia p grzybiczego.
Jednak ta historii z wątroba śledziona skłania do skłania do szukania infekcji - pierwotniaki - toxoplazma - bakterie - borelioza bartonellozy chlamydia pneumonia czy jersinia - wirusy - pewno wykluczone wirusy zap wątroby ale można sprawdzić np CMV

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy