Zmęczenie i ospałość po odstawieniu antydepresanta

Dlaczego tak mam biorę lek staloft przeciwdepresyjny 4 miesiące objawy depresji znikły jak przestaje brać to po 5 dniach mam coś dziwnego ( gorącą skórę jestem zmęczony ospały najbardziej pieczę mnie skóra twarzy )

leki same nie wylecza depresji..tylko chwilowo poprawia naped psychorychowy.potrzebna solidna terapia.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza