Zmęczenie i ospałość u 20-letniego mężczyzny

Mój problem wygląda następująco. Po przespanej nocy. ok 8/9 godzin wstaje, jest wszystko ok do godzine ok. 15. Po 15 odczuwam zmęcznie, czasami kończe dzień bólem głowy. Dodam, że do godziny 15 czasami czuje sie lekko ospały. Wystepują u mnie kołatania serca, czasami kilka razy dziennie a czasami wcale. Miesiąc temu byłem chory na zapalenie płuc i ok. 2 tyg przed zachorowanie zaczelo sie to zmeczenie.

Magdalena Mroczek

Przyczyn opisywanego stanu może być wiele. Diagnostykę najlepiej rozpocząć od zgłoszenia się do lekarza rodzinnego i od wykonania podstawowych badań krwi i moczu.