Kobieta , 41 lat Czy to może być hipoglikemia reaktywna? Jestem wiecznie zmęczona i śpiąca, śpię i śpię.Zrobiłam wyniki cukru i insuliny: glukoza na czczo 92, po godz 94, po 2 godzinach 88 insulina odpowiednio - 3,60/ 13,06/ 9,31 Ta apatia wyklucza mnie z życia , energii starcza mi na pracę. Potem tylko obowiązkowy odpoczynek. Spośród innych objawów: zimne stopy, zmienność nastrojów. Częste problemy z układem trawiennym : wzdęcia i zaparcia. Nigdy nie byłam na żadnej diecie. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Niedocukrzenie krwi – Niedocukrzenie krwi, zwane inaczej hipoglikemią, może objawiać się nieznaczną sennością, ogólnym osłabieniem, silnymi potami. Niedocukrzenie pojawia się wówczas, gdy mamy do czynienia z niskim poziomem cukru we krwi.
  • Wzdęcia brzucha – Wzdęcia brzucha (bębnica) obok bólów brzucha i zaparć stanowią jedno z najczęstszych dolegliwości ze strony jamy brzusznej. Często chory nie zgłasza tych dolegliwości spontanicznie. Wzdęcie brzucha to patologiczne zwiększenie ilości objętości powietrza w żołądku i jelitach.