Zmęczenie i senność u 71-latka

Co może byc przyczyna bardzo (nawet uwzględniając wiek - 71 lat) niskiej wydolności fizycznej, stałego zmęczenia i senności. Spie po 9-10 godzin na dobę (jesli mniej, to czuje sie jeszcze gorzej), większość badań (morfologia, cukier, cholesterol badania kardiologiczne ekg jamy bt\rzusznej) w normie. Mam obniżony do 164 (norma chyba ok 189 -200) poziom witaminy B12. Czy samo to moze dawac takie skutki?

Małgorzata Panek

Bez zbadania Pana nie można określić przyczyny. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam