Zmęczenie i senność u córki 16-letniej

Re: Brak okresu i nadmierne owłosienie u 16-latki Dziękuję bardzo za odpowiedź.Ale ja byłam z córką u endokrynologa,i wszystko jest normie,tarczyca(wyniki były na granicy normy)jakiś czas stosowała leczenie euthyroxem, oraz glucophage(hiperinsulinizm),jajniki ' w porządku-nadnercza też.P.endokrynolog stwierdziła że nie potrzebuje już leczenia i to wszystko.Nic się nie zmieniło-żadnej poprawy,wręcz gorzej.Córka ciągle śpi po kilkanaście godzin i jest wiecznie zmęczona a cukier ma w porządku.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeżeli wykluczone zostały przyczyny somatyczne dolegliwości Pani córki, to może warto rozważyć również problemy natury psychicznej? Nadmierna senność i zmiana dotychczasowego sposobu zachowanie może świadczyć o rozwijającej się depresji. Proszę uważnie obserwować córkę również pod tym kątem.