Zmęczenie i szybsza akcja serca

Witam od paru miesiecy mam dziwne problemy ze soba. Wczesniej bralem olanzapine 10mg a teraz biore kwetiapine 150mg. Moj problem polega na tym, ze jakos popoludniu zaczynam byc strasznie zmeczony, mam drzenie ciala czuje sie jakis dziwny jakbym mial ochote polozyc sie na ziemi mam szybkie bicie serca. Jakos przed polozeniem sie spac to ustaje. Rano gdy wstane tez jest ok mam chęć do wszystkiego tylko jakos po 2 godzinach od przebudzenia to sie zaczynaja te objawy i zle sie z tym czuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozumiem ze leczy się Pan psychiatrycznie, objawy mogą wskazywać na zaostrzenie choroby, sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam