Zmęczenie i uderzenia gorąca

Dominika,19 lat Od roku mam problemy ze zmęczeniem,zniecheceniem.Czasem uderza mnie znaczny gorąc.Od dwóch lat palę papierosy i czasem ,,zcina mnie z nóg" po papierosie.Wcześniej byłam pewna,że to depresja,a określony składnik papierosów,które kupuję źle na mnie działa,ale słyszałam,że problemy ze snem i ciągle zmęczenie może być oznaką choroby tarczycy.Dodam,ze przytylam ostatnio z 52 kg do 56,ale mam 178 cm wzrostu i nie jest to niezdrowe.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza