Zmęczenie i wyniki badania poziomu TSH

Witaam od jakiegoś czasu dziwnie się czuję raz jestem totalnie zmęczony, za chwile pełen życia. Zrobiłem badania w kierunku tarczycy proszę o analizę. tsh 1,529ulU/ml min0,38 max 5,33 Ft3 6,72 pmol/l min3,8 max 6,6 Ft4 10,25 pmol/l min7,8 max 14,4. Dodatkowo pokazały mi się 3 węzły wielkości 0,5 cm dwa za uszami jeden na szyi z przodu. Dodam że mam 2 stany zapalne zęba. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki sa ok, konieczne badaniemlekarskie aby koc coś więcej powiedzieć i mocmzlecici odpowiednie badania dodatkowe.