Zmęczenie, niepokój, osłabienie i drżenie rąk

Dzień dobry od roku mam niepokojące mnie objawy: zmęczenie,niepokój,drżenie rąk czasami całego ciała,dreszcze,osłabienie nóg,lekkie zawroty głowy,kołatanie serca, straszny ból głowy,chrzakanie,puste odbijanie. Morfologia jest super u kardiologa też wszystko ok, badanie tarczycy też wyszło dobrze. Jedynie co lekarz stwierdził to zespół jelita drazliwego. Od niedawna czuje w brzuchu takie jakby kopanie a w ciąży nie jestem w 100% co to może być? Dzieje mi się tak jak nie ma obok mnie chłopaka.

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na zaburzenia lękowe. proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzięć.