Zmęczenie oraz ból nóg, rąk i głowy

Od paru tygodni meczy mnie zmeczenie i bole rak i nog. Doszly do tego bole glowy szyi oraz gardla i uszu.Ostatnio zauwazylem powiekszone wezly chlonne pod szczeka,wiele szyjnych oraz co mnie martwi nad obojczykami i pod pachami.Czasami glownie pod wplywem ciepla albo zimna na nogach nad kolanami i na rekach ponizej lokci pojawiaja sie dziwne czerwone plami ktore jakby lacza sie ze soba.Po czym znikaja bez sladu.Dodam tez ze ciagle mam w buzi afty oraz ze jestem alergikiem.bardzo sie tym martwie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem rodzinnym oraz wykonanie podstawowych badań krwi.