Zmęczenie, osłabienie a cesarskie cięcie

Witam Mam 32 lata, w X ub. roku urodziłam poprzez cesarskie cięcie syna. Po mc zaczęły się skoki ciśnienia - wyniki laboratoryjne dobre, usg serca również. Nadciśnienie oporne na leki. Obecnie jest stosowany rano Cardilopin oraz wieczorem Tritace. Niepokoi mnie osłabienie siły rąk, ciągłe zawroty głowy. Neurolog nie znalazł nic niepokojącego, zalecił rezonans głowy. Bardzo szybko się męczę, czasami trudno zatrzymać mi wzrok w jednym miejscu. Brak koncentracji, zaniki pamięci. Proszę o diagnozę.

Na podstawie tak pobieżnych informacji objawowych nie sposób postawić żadnej diagnozy skoro nawet neurolog po bezpośrednim badaniu takiej diagnozy nie postawił. Trzeba spokojnie wykonać NMR głowy i może dopiero wynik tego badania wyjaśni sytuację, w której Pani się znalazła. Oczywiście z uwagi na nadciśnienie tętnicze ważna jest także konsultacja kardiologiczna i właściwa ocena pracy serca (zaburzenia pracy serca też mogą wyzwalać takie objawy jak Pani opisuje).