Zmęczenie, osłabienie i wahania nastroju

jestem zmęczony i oslabiony mam wachania nastroju jestem nerwowy czuję się obserwowany i że wszyscy wokuł spiskuja

Witam, w związku z występującymi objawami warto skorzystać z konsultacji psychiatrycznej oraz pomyśleć o profesjonalnym wsparciu psychologicznym. Danuta Michalczyk

Witam. Powinien Pan koniecznie zwrócić się do lekarza psychiatry, przede wszystkim z tymi myślami, że jest Pan obserwowany i że inni spiskują.
Magdalena Brabec