Zmęczenie, osłabienie po porodzie i wychowywaniu dziecka

Od 8 miesiecy jestem mama, mam 20 lat czesto czuje sie bardzo zmeczona i jestem wiecznie niewyspana ale nie to mnie martwi otoz gdy wczoraj w nocy chcialam wstac z lozka to wstalam i po niecalej sekundzie upadlam moje nogi nie utrzymaly ciezqaru mojego ciala przez okolo dwie minuty nie bylam w stanie sie podniesc wystraszylam sie nie na zarty. Dodam ze czesto boli mnie klatka piersiowa praktycznie caly czas bo;li mnie glowa i kark do tego jestem na zastrzykach DepoProvera

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane działaniami niepożądanymi stosowanego leku. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.