Zmęczenie, ospałość, problemy z pamięcią

Ciagle czuje sie zmeczony, ospały, ciezko mi jest skupic sie na czymkolwiek, a co za tym idzie zaczely sie problemy z pamiecia. Wysypiam sie i zdrowo odrzywiam jednak rano czuje sie tak samo jak wieczorem, ciagle zmeczony i niechetny do jakiegokolwiek wysilku fizycznego i umyslowego. Co gorsze zauwazylem ze w ciagu dnia przy jasnym swietle kolysze mi sie obraz przed oczami towarzyszy mi przy tym uczucie jakbym nie byl soba. TSH 0.692 [0.465-4.680] FT4 11.10 [9.00-28.00] Co o tym sadzic?

Witam,
ważne, aby o opisywanych objawach oraz wynikach porozmawiał Pan ze swoim lekarzem. Portal nie jest odpowiednim miejscem do stawiania diagnoz, gdyż nie pozwala na zebranie szeregu informacji.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka