Zmęczenie, otępienie a ciąża

Witam, w listopadzie miałam stosunek z mężczyzną. w grudniu okres byl tak jak powinien. był inny niż dotychczas. ostatnio mam zawroty głowy, bóle głowy, bóle podbrzusza, zdarza mi się stracić równowagę, raz czy dwa zdarzyły mi sie mdłości. jestem otępiała, zmęczona i częściej mi się chce spać, czy to może być ciąża?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić. Możliwe iż Pani objawy związane są z wahaniami hormonalnymi. Nie są to specyficzne objawy ciąży. Sugerowałabym także wykonanie USG jamy brzusznej oraz podstawowych badań krwi.