Zmęczenie po nieprzespanych nocach

witam, mam problemy ze spaniem. Męczę się z zasypianiem kilka godzin. Rano jestem niewyspana i nie mogę normalnie funkcjonować w dzień,, Budzę się kilka razy w nocy, bo mam koszmary senne. Zalewają mnie nocne poty mimo, że w pokoju jest chłodno. Proszę o pomoc

Możliwa mieszana etiologia problemy emocjonalne, zaburzenia depresyjne, związane ze stresami, problemami...
Warto szukać pomocy i wsparcia Okresowo pomocne leki poprawiające zasypianie i nastrój Warto też zrobić podstawowe badania!
Jaka dieta i jaki tryb życia Najlepszy antydepresant to sport, ruch na powietrzu, rozmowa z kimś życzliwym.
Do konsultacji neurologicznej . Rozmowa z Psychologiem
Pozdrawiam