Zmęczenie po posiłku u 29-latki

Witam, codziennie po posiłku dopada mnie okropne zmęczenie nie jestem w stanie nic zrobić i trwa to tak do dwóch godz. Byłam u kardiologa, neurologa wszystko ok. Badalam tarczyce, cukier i też ok. Może ktoś mi pomoże co może być powodem tego? Mam jeszcze jedno pytanie od czasu do czasu w nocy łapie mnie okropny ból ramienia w lewej ręce. Czuje się tak jakby mi kość ktoś wykręcał biore dwie tabletki apo-napro i po godz. ustępuje czy ktoś ma pojęcie z czego to może być .Z góry dziękuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę tego rodzaju bólu proponuję udać się do ortopedy. Co do zmęczenia, podaje tutaj Pani zbyt mało informacji, aby można byłoby coś więcej powiedzieć. Należy przeprowadzić dokładny wywiad lekarski i badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.