Zmęczenie, pocenie się, senność u 51-latki

Witam, Mam 51 lat od 3 m-cy mam złe samopoczucie, jestem ciagle zmęczona, bardzo się pocę , bolą mnie mięsnie, dużo spię i schudłam 6 kg. Tarczycę mam w porządku. W morfologi też jest wszystko ok poza jednym, Neutrocyty 1,74 norma 1,9-8,0 procentowo-42% norma 4,0-10. Proszę o odpowiedz. Dziekuje

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam Panią,

Jeżeli z tarczycą jest wszystko w porządku powinna Pani zrobić kolejne badania i szukać przyczyny dolegliwości. konieczna jest wizyta u specjalisty, bez badań nie jestem w stanie zdiagnozować choroby. Być może ma Pani anemię.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk