Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Mgr Adrian Kowalewski 69
Mgr Adrian Kowalewski Dietetyk, Toruń 69 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Neutrocyty są jednym z rodzajów białych krwinek, które odpowiedzialne są za niszczenie bakterii i zapobieganie stanom zapalnym. Ich obniżony poziom może być sygnałem świadczącym o występowaniu jednej z wielu chorób. Mogą to być na przykład choroby o podłożu bakteryjnym lub wirusowym. W połączeniu z objawami, o których Pani pisze obniżony poziom neutrocytów może sugerować anemię. Zalecamy wizytę u specjalisty, który po ocenie wyników oraz zebraniu szczegółowego wywiadu w odpowiedni sposób pokieruje dalszym leczeniem.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam Panią,

Jeżeli z tarczycą jest wszystko w porządku powinna Pani zrobić kolejne badania i szukać przyczyny dolegliwości. konieczna jest wizyta u specjalisty, bez badań nie jestem w stanie zdiagnozować choroby. Być może ma Pani anemię.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: Bóle mięśni – Silny ból mięśni może dopaść każdego i wszędzie, w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji myślimy jedynie o tym, by jak najszybciej położyć się do łóżka i odpocząć. Przyczyn pojawiania się tych nieznośnych skurczy jest wiele ‒ występują zwykle ze zmęczenia, po wysiłku fizycznym, a także mogą być objawem przeziębienia czy wzrostu temperatury ciała.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: