Zmęczenie, potliwość, ból w klatce piersiowej - co robić?

Witam, od jakiegoś czasu (około 2-3 tygodni) ma dziwne objawy, a dokładnie boli mnie (taki tępy ból) w lewym obojczyku, promieniuje do pachy łącznie z drętwieniem ręki, przy czym mam nieznośne napady kaszlu, tak 3 do 5 razy na dobę, ponadto mam zawroty głowy i zmęczenie organizmu, dość dużo się pocę, czasami z byle powodu leci ze mnie ciurkiem (pot). Nadmienię, że mam 29 lat, mam stresujący tryb życia, można powiedzieć, że też nie odżywiam się za cudownie, gdyż jem rzadko, ale za to dużo. Bardzo proszę, pomóżcie, gdyż jestem tym przerażony, a nie ukrywam, że lekarzy boję się jak ognia.

Witam serdecznie,
w tym przypadku stres oraz niezdrowy tryb życia mogą dawać właśnie takie objawy. Potrzebuje Pan odpoczynku. Być może wówczas część dolegliwości ustąpi.
Nadmierne pocenie wymaga badania hormonów tarczycy, a właściwe badania TSH. Jest to badanie z krwi.
Drętwienie ręki może być objawem schorzeń kręgosłupa lub też barku.
Powinien Pani zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Wówczas możliwe będzie zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego oraz zbadanie Pana. Proszę nie bać się lekarzy. Trudno jest postawić diagnozę bez badania pacjenta. Dlatego taka wizyta jest niezbędna.
Pozdrawiam