Zmęczenie, problemy z koncentracją, uczucie zimna i wahania nastroju

Witam. Mam 30 lat. Od kilku miesięcy słabo się czuję (zmęczenie, problemy z koncentracją, popołudniami jest mi zimno, mam suchąskórę, od ok. roku nietolerancja laktozy, wahania nastroju). Pół roku temu leczyłam się na anemię z niedoboru żelaza (teraz wyniki są juz dobre). Mam problemy z utrzymaniem wagi, 6 miesięcy temu przytyłam 6 kg i nie mogę się tego pozbyć pomimo diety od dietetyka. TSH 2,44, FT3 ok. 50%, a FT4 ok. 70% normy. Czy moje objawy mogą wskazywać na problemy z tarczycą?

moga, ale niekoniecznie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza